skip to Main Content

Wat leuk dat je lid wilt worden! We hopen je te ontmoeten op een ledendag of een van je mandala’s te zien op Facebook of op de website. Vul onderstaand formulier in en je krijgt informatie over betaling toegestuurd per email. Na betaling ontvang je eventueel al verschenen tijdschriften van het lopende jaar en in een aparte mail gegevens om in te loggen op het besloten ledengedeelte van deze website. Kijk eventueel in je spambox voor deze aparte mail.

De vereniging wordt georganiseerd door vrijwilligers. Heb dus geduld, je krijgt zeker een reactie.  

Meer informatie over lidmaatschap

 

  Hoe leerde je de Nederlands Mandalavereniging kennen?
  Via de website van de verenigingVia facebookVia een lidVia een regiodagvia een cursus of workshopvia een beursvia een (papieren) folderanders

  * Bestaande leden krijgen een leuke attentie bij werving van een aantal nieuwe leden.

  Let op: De gegevens die je met dit formulier opgeeft, worden verwerkt in onze ledenadministratie. Wil je meer lezen over hoe wij omgaan met privacy? Lees dan de privacyregels.

  Met het verzenden van dit formulier geef ik de Nederlandse Mandalavereniging toestemming mijn gegevens gedurende mijn lidmaatschap te beheren en te gebruiken conform de privacyregels van de vereniging.

  Back To Top