skip to Main Content

 

  Doorlopende MACHTIGING (SEPA)
  Naam incassant: De Nederlandse Mandalavereniging
  Adres: Oosteinde 112
  Woonplaats: Berkhout
  Postcode: 1647 AG
  Land: Nederland
  Incassant ID: NL96ZZZ401570760000
  Reden betaling: jaarlijkse contributie Nederlandse Mandalavereniging

  Door het invullen en verzenden van dit formulier ga ik akkoord met de jaarlijkse automatische incasso van de contributie van de Nederlandse Mandalavereniging in de eerste week van januari, zolang ik lid ben van de Nederlandse Mandalavereniging.

  NB: Als u het t.z.t. niet eens bent met deze afschrijving (omdat u reeds op tijd en schriftelijk, uw lidmaatschap heeft opgezegd) kunt u deze terugboeken. Neem hiervoor binnen 8 weken na afschrijving contact op met uw bank. Vraag uw bank naar de voorwaarden.

  Bank Identificatie( (BIC)
  (Niet verplicht veld bij Nederlands rekeningnummer)

  Back To Top